Magijos Pasaulis
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Hogvartsas ir ne tik...
 
rodiklisGalleryLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Emma Taylor

Go down 
AutoriusPranešimas
Emma Taylor
Švilpynės trečiakursis
Švilpynės trečiakursis



Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2009-04-06

Emma Taylor Empty
RašytiTemos pavadinimas: Emma Taylor   Emma Taylor EmptyPir. 04 06, 2009 5:16 pm

Emma Taylor Sunshine_by_LuciferChildren

1. Vardas pavardė Emma Taylor
2. Amžius (atsiminkite, kad pirmakursiai yra 11 metų, antrakursiai 12 metų ir t.t.) 13
3. Kraujas (Grynakraujis, Negrynakraujis) Grynakrauje
4. Šeimyninė padėtis (ištekėjusi, vedęs) Netekejusi
5. Šeimos nariai (mama, tėtis, broliai ir seserys jei tokių turite) Sesuo Elisa, dar neina i mokykla, mama Margarita ir Fernandas dirba magijos ministerijoje, o seseri priziuri teta Federika
6. Burtų lazdelė
7. Šluotos modelis (jei turi)
8. Augintiniai
9. Ar gali matyti testralius? (jei taip tada, pasakyk ką matei mirštant (jei nori aišku) Ne
10. Didžiaisia baimė Velnio raizgai
11. Įsimintiniausias įvykis Kai suzinojau, kad esu priimta i Hogvartsa
12. Mėgstamiausias koledžas Svilpyne
13. Gyvenimas iki Hogvartso mokyklos (Būkit geri ir nepagailėkit sukurt savo istorijos, parašykit bent kelias eilutes) Gyvenau prabangiai, lepinama abieju tevu ir tikrai nesijauciau nuskriausta nors ir turejau jaunesne sesute. Tevai mus abi mylejo vienodai. Net galvoti negalvojau, kad galiu buti priimta i Hogvartsa, nors tevai daug man apie ja pasakojo tad buvau susidariusi gera ispudi. Jie taip pat ten mokesi ir baige gan gerais pazymiais. Ta diena, kai suzinojau, kad esu priimta i mokykla, sedejau priesais plazmini televizoriaus ekrana ir valgiau spragintus kukuruzus. Tiesa, tai buvo eiline diena, bet kai gavau laiska man taip jau nebeatrode. Spoksojau i voka isputusi akis ir dar geras kelias dienas netikejau, kad taip gali buti. Kai jau kita diena sedejau traukinio kupe ir snekuciavausi su kitais busimais pirmakursiais galiausiai tuo patikejau. Labai dziaugiausi, kad man suteikta teise ismokti magijos ir gyvenime kanors pasiekti. Pirmas ispudis izengus i priekini hola buvo tas, kad mokykla labai didele. Tegalejau isspausti "wow" ir "oho". Taip as pradejau mokytis magijos.
14. Ko tikiesi išmokti Hogvartse? Tikiuosi ismokti kuo daugiau, na o svarbiausia burtazodziu, kurie gali padeti kovoti su blogieciais, tam tikriausiai lankysiu anjm pamokas. Taip pat tikiuosi susipazinti su magiskaisiais augalais ir gyvunais bei patirti daug nuotykiu, kuriu metu igysiu nauju ziniu ir patirties.
Atgal į viršų Go down
 
Emma Taylor
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Emma Taylor [Nr. 115]
» Emmos Taylor pazymiu knygele

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Magijos Pasaulis :: Pagrindiniai Hogvartso vartai :: Raštiškasis popierius :: Aprašymų era-
Pereiti į: